Arvento
_

Şirketinize Kazandıran Akıllı Çözümler.

İşinizi yönetirken hem daha çok kazanmak ve hem de verimliliğinizi arttırmak ister misiniz?

Yanıtınız “Evet” ise Arvento’nun araç takip çözümleri ile araçlarınızın ve işinizin yönetimi 7 / 24 takip ve kontrolünüzde.

Arvento
_

Yakıttan Kazanın ve Araç Maliyetlerinizi Düşürün.

İş dışı araç kullanımının önüne geçin. Rölantide gereksiz yere çalışma, ani hızlanma, yavaşlama, savrulma ve hızı takip ederek kötü araç kullanımını engelleyin. Böylece yakıttan %30’lara varan oranlarda tasarruf edin.

Özel yazılımlar ile araçlarınızın bakım, servis, onarım faaliyetlerini takip edin. Böylece araçlarınızın yıpranma süresini uzatarak bakım maliyetlerini düşürün.

Özel sensörler ve yazılımlarla araçlarınızdan yakıt çalınmasını engelleyin.

Arvento
_

Zamandan Kazanın, Verimliliği Artırın.

Gün içerisinde sürücülerinizle nerede olduklarına dair yaptığınız gereksiz telefon görüşmeleriyle zamandan kaybetmeyin.

Arvento ile araçlarınız saat kaçta işe başlamış, hangi rotaları izlemiş, ürünleri ne zaman ve hangi noktalara teslim etmiş, saat kaçta işini bitirmiş gibi onlarca bilgiyi takip edin.

7 gün 24 saat takip ile hem ekiplerinizin iş saatlerindeki performansını ölçün hem de iş saatleri dışındaki araç kullanımlarını tespit ederek iş dışı kullanımın önüne geçin. Böylece zamandan ve iş gücünden kazanarak, verimliliğinizi arttırın.

Arvento
_

Raporlama Yapın, Kontrolü Artırın.

Araçlarınız ve sürücüleriniz hakkında alacağınız detaylı raporlar ile sahadaki operasyonun verimliliğini ölçün. Sürücü profili oluşturun, ekipleriniz ve sürücülerinizin performansını istatistiki bilgilerle en doğru şekilde değerlendirin.

Hatalı fazla mesai hesaplamaları nedeniyle gerçekleştirilen fazla ücret ödemelerini önleyin.

Arvento
_

Sürücü ve Araç Güvenliğinizi Artırın.

Araçlarınızın kötü kullanımını ve hızlarını takip ederek trafik kurallarına daha çok uyulmasını sağlayın. Böylece hem trafik kazası riskini düşürün hem de trafik cezası sayısını azaltın.

Olası kaza veya acil durumlarda araçlarınızdan anında alarm mesajları alın ve böylece en kısa sürede olaya müdahale etme şansını yakalayın.

Araçlarınızın çalınması veya kaybolması durumunda en kısa sürede aracınızın yerini tespit edin.

Araç takip sistemi kullanımınız nedeniyle sigorta şirketlerinden ek indirimler alın.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir