_

Arvento Hakkında

_

Kendini mobil sistemler geliştirip üretmeye adamış bir teknoloji şirketi olan Arvento, araç takip ve filo yönetim sistemleri, nesne- kişi takip sistemleri, tekne takip sistemleri ve M2M çözümleri geliştirip üretmektedir. Tamamını Türkiye’de geliştirip ürettiği teknolojiyi 3 kıtaya ihraç eden Arvento, alanında son 15 yıldır Türkiye’de pazar lideri ve dünyanın önde gelen oyuncularından biridir.

1.000.000mCihaz Referansı
100.000kMüşteri Sayısı
_

Türkiye’de Pazar Lideri

Dünyanın Önde Gelen Çözüm Sağlayıcısı

_

Teknolojide Öncü, Çözümleriyle Lider

Yenilikçi yaklaşımı, yaratıcı Ar-Ge ve üretim ekipleriyle alanında dünyadaki en yeni teknolojilere öncülük ediyor. Geliştirdiği çözümler ile dünyada ilklere imza atıyor.

Türkiye’de Üretiyor, Dünyaya İhraç Ediyor

Tamamını Türkiye’de geliştirdiği yazılım ve donanım çözümleriyle, ürünlerini Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya’ya ihraç ediyor.

_

Globalde ve Yerelde Ödüllendiriliyor..

_
Ürünleri ve projeleriyle Globalde ve Türkiye’de 70’in üzerinde ödülün sahibi. Kendi kategorisinde “Avrupa’nın En İyi Şirketi”, “Mobil Uygulama Yazılımlarında” Türkiye’nin 1 numaralı şirketi.

Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasında “Mobil Uygulama Yazılımı Gelirleri” kategorisinde Türkiye’nin en yüksek gelire sahip bir numaralı şirketi seçilen Arvento, 2010 – 2016 yılları arasında “Deloitte Technology Fast 50” listesinde yer almıştır.

Arvento projeleri 2006-2016 yılları arasında Türkiye’nin en büyük GSM Operatörü Turkcell tarafından üst üste Türkiye’nin “En Başarılı Kurumsal Uygulama” ödülüne layık görülmüştür. T.C. Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü için geliştirilen “Yangın Yönetim Sistemi” projesi, TÜSIAD ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından, “Türkiye’nin En Başarılı e-Devlet Uygulaması” ödülüne layık görülmüştür. T.C. Sağlık Bakanlığı için geliştirilen “112 Acil Operasyon Yönetim Sistemi” projesi ise IBM Tarafından“ Yılın Projesi” ödülüne layık görülmüştür.

_

Alınan Ödüller

_